Zapoznaj się z naszymi usługami

Instalacja fotowoltaiczna

Technologia fotowoltaiczna w ciągu ostatnich lat zyskała ona niezwykłą popularność.

Pompa ciepła

W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, pompa ciepła funkcjonuje praktycznie bez generowania kosztów.

Klimatyzacja

Ocieplenie klimatu powoduje, że instalacje klimatyzatorów cieszą się coraz większym powodzeniem.

Etapy współpracy

Starannie dopinamy każdy etap współpracy

Zadowolenie i satysfakcja klienta są dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań by współpraca przebiegała na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu

01

AUDYT

Nasz Doradca kontaktuję się z klientem i organizuje spotkanie. Podczas bezpłatnego audytu szacowane jest zapotrzebowanie na instalację fotowoltaiczną / pompę ciepła oraz koszt instalacji.

02

UMOWA

Podczas przygotowywania umowy, Doradca przedstawia ogólne warunki umowy, możliwe sposoby finansowania instalacji oraz możliwości klienta w zakresie otrzymania dofinansowania.

03

PROJEKT

Po podpisaniu umowy przygotowywany jest projekt instalacji zgodny z przeprowadzonym audytem oraz potrzebami Klienta. Po zaakceptowaniu projektu przez Klienta przystępujemy do przygotowań do montażu.

04

MONTAZ

Nasze doświadczone ekipy wykonają profesjonalny montaż instalacji u Klienta. Posiadamy własne, ekipy montażowe, dzięki czemu montaż instalacji jest wykonany zgodnie z harmonogramem ustalonym z klientem.

05

GWARANCJA I SERWIS

Po wykonanym montażu Klient zostaje przeszkolony z obsługi instalacji. Montaż objęty jest gwarancją, a Klient otrzymuję dostęp do pomocy serwisowej.

06

UZYSKANIE DOFINANSOWANIA:

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na poniesione koszty wykonanej instalacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Umów się na spotkanie by zbudować lepszą przyszłość

Udzielamy zainteresowanym bezpłatnego audytu a w późniejszym etapie zajmujemy się dofinansowaniami oraz zgłoszeniem instalacji.